Egens s.r.o. - Přírodní produkty

Společnost Egens s.r.o.

  • pečuje o Vaše zdraví
  • podporuje zdravotní osvětu a prevenci
  • prodává pouze kvalitní přirodní produkty
  • využívá starých receptur Čínské alternativní medicíny

Přírodní produkty

Reference

Milá firmo Egens, Musela jsem podstoupit chemoterapii, neboť mám rakovinu, k tomu ještě problémy s nadváhou a dýcháním. Věděla jsem, že po chemoterapiích je tělo celkově oslabené. Proto jsem se rozhodla po doporučení mé nejlepší kamarádky užívat DETOPHYT. Při užívání musím říct, že jsem ke konci detoxikace vykašlávala hodně podivné hleny, ale poté když to ustálo, tak se mi mnohem lépe dýchá. Něco jsem i zhubla a proto mohu chodit i častěji na procházky. Zpočátku jsem měla i obavy, že to nebudu moci užívat s práškem na ředění krve „anopyrin“. Ba naopak i krevní oběh byl po testech mnohem lepší. Tím bych chtěla poděkovat a s radostí oznámit, že si DETOPHYT po pěti letech velmi ráda znovu objednám.

Marie V. - 78 let, Pardubice


Dobrý den. Na přednášce o bylinkách, která se konala v Táboře, jsem si zakoupil spolu s mojí manželkou výrobek DETOPHYT. Na předváděcí akce už jezdíme s manželkou mnoho let, ale tato přednáška byla úplně jiná. Jednak byla velice odborná a nesmírně poučná pro všechny účastníky a i když trvala 3 hodiny, tak to uběhlo jako 10 minut, protože přednášející nás pohltil svými znalostmi. Ke všem lidem se choval s úctou a respektem. Co se týče detoxikační kůry DETOPHYT. – ve svých 77 letech mám veliké problémy se srdcem, vysokým tlakem a prostatou.Na všechny své nemoci užívám 9 léků. Po využívání tříměsíční kůry DETOPHYT se moje problémy o dost vylepšily, zvláště s prostatou, nechodím tak často na malou stranu. Moje manželka již léta trpěla na zácpu a nemohla dobře spát a často trpěla na bolesti hlavy. Zvláště u spaní se účinky projevily velmi pozitivně a zácpa se též zlepšila. Chceme Vám tím poděkovat za tuto možnost, kterou jste nám poskytli a zdravotně hodně pomohli.

J. Dvořák - 77 let, Tábor


Dobrý den, při zakoupení, detoxikační kúry DETOPHYT jsem slíbil přednášejícímu, že když mi tato kúra alespoň trochu zlepší zdravotní stav, tak napíšu dopis na firmu, v čem mi to pomohla, ač dopisy nepíšu moc rád. tak ten jsem psal z radostí. Ve 22 letech jsem byl součástí automobilové havárie a málem jsem přišel o nohu. Od této doby trpím na špatné prokrvování a v určitých částech těla mám dokonce i filtry. Detophyt mi velmi pomohl eliminovat mé letité problémy s krevním oběhem. Chtěl bych se touto cestou omluvit za nedůvěru a poděkovat, že jsem měl možnost tento jedinečný produkt využívat. Doporučuji určitě všem.

Kamil L. - 39 let, Ostrava


Vážená firmo Egens, byli jsme s mým manželem před 8 měsíci na přednášce o zdraví ve Společenském domě v Havířově. Po vyslechnutí velice odborné přednášky, která se nám líbila z toho důvodu, že bylo vše podrobně vysvětleno. Měla jsem strašnou zácpu, šla jsem třeba i jednou za 5 dní, při vylučování jsem musela někdy použít i předměty, které mi pomáhali dostat stolici ven. Jednak to byli neuvěřitelné bolesti a už nikdy bych je nechtěla zažít. Později se k tomu přidali i hemeroidy, při vylučování tuhé stolice jsem měla úmorné bolesti a hlavně krvácení z prasklých hemeroidů. Přednášející byl velice solidní a nikoho nenutil ke koupi. Jelikož jsme si mohli dovolit jen jednu detoxikační kúru, tak jsem jí užívala já. Po třech týdnech užívání si můj manžel kúru objednal taky, protože viděl účinky, které na mě detoxikace měla. Teď po 4 měsících mohu s radostí napsat, že chodím pravidelně na velkou stranu a hemeroidů jsem se zdárně zbavila. Mému muži se zlepšil spánek a diabetes, byl na jaterních testech a krevním obrazu, které to také potvrdily. Chceme Vám tím moc poděkovat a fandíme Vám, ať se Vám daří.

Jiřina a František T. - 53 let, Havířov


Dobrý den Vážení, Letošní rok mi bude 83 let a už 37 let užívám léky, zpočátku byl jeden na vysoký tlak a nyní jich mám už 12. Mám problémy se zácpou, spánkem a úplně nejvíc mě trápí bolesti kloubů. Po smrti mého manžela před osmi lety se mi můj zdravotní stav výrazně zhoršil, hlavně psychikou. Jediné co mi zbylo, je zahrádka, která mě v teplém období, alespoň trochu udržuje a naplňuje. Na předváděčky nechodím vůbec, ale o detoxikaci těla jsem se dozvěděla od své sestry, která je o 2 roky mladší a DetoPhyt mi koupila na mé narozeniny. Vše bylo velmi pěkně vysvětleno v přiložené knížce, která byla součásti detoxikace. Cenu Detophytu mi řekla až po využití. Řeknu upřímně, že mě zprva překvapila, ale teď vím, že bych za něj dala i 2x tolik, protože mi umožnila žít daleko lépe. O zahrádku se starám s radostí, už mě ani ty klouby tak nebolí, neboť jsem po detoxikaci zhubla 12 kilo. Psychika je taky mnohem lepší a u zácpy, kterou trpím strašně dlouho, jsem to poznala jako první, stolice se upravila a chodím pravidelně jednou denně. Chci tím poděkovat jak mé sestře, tak i firmě Egens, které se to pokusím vrátit tím, že kúru DETOPHYT doporučím všem známým. S pozdravem

J. Smejkalová. - 82 let, Zlín


Stránka: 1 2